ČeskýPortál.eu - Nápověda a podpora - český portál

Nápověda a podpora

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál

Nápověda a podpora

Jak to vzniklo?

Myšlenka serveru ČeskýPortál.eu se zrodila v březnu 2011 v době, kdy jsem registroval svoji firmu MaJa Webdesign do českých katalogů firem. Při registrování jsem narazil na jeden nedostatek ostatních katalogů - zpravidla jsou to servery zaměřené jen za účelem sběru informací o firmách. Tyto servery neposkytují jiný obsah, než je právě seznam firem. Kdy se tedy na tyto katalogy můžeme dostat? Pouze a jen v případě, když opravdu nějakou firmu přidáváme nebo účelově procházíme nepřeberné množství takto zaměřených katalogů. Pokud Vás ale zákazník přímo konkrétně nehledá, tak se o Vás nedozví.

Další nevýhoda konkurenčních katalogů je častá nepřehlednost a velmi drahé zvýraznění nebo jiné zviditelnění Vaší firmy. Placený zápis v našem katalogu pořídíte za velmi přijatelné ceny a přitom získáte dlouhý stylovaný popis firmy, 10 fotografií, logo, výpis na předních pozicích v katalogu i fulltextovém vyhledávání, libovolné množství poboček, kontaktních osob, ale také můžete firmu zařadit až do 15 kategorií! Můžete také přidat odkaz na Facebook, kontakty jako jsou Skype, ICQ, MSN a můžete také zvolit libovolný počet lokalit působení. Tím jsme vytvořili bezkonkurenční nabídku placených zápisů, které se opravdu vyplatí!

S významem katalogu firem určitě souvisí jeho návštěvnost. Co ji může ale ještě zvednout? Bezplatná a ověřená inzerce. Díky ní navštěvuje ČeskýPortál.eu velký počet návštěníků, kteří kromě toho, že naleznou odpovídající a kvalitní inzeráty, si mohou všimnout Vašeho firemního zápisu a stát se Vašimi zákazníky

Naše inzerce zdarma i bezplatný katalog firem na jednom místě se Vám opravdu vyplatí. Vyzkoušejte to, jsme lepší :-)

Jaroslav Hranička, zakladatel portálu


V čem se ČeskýPortál.eu liší od ostatních podobně zaměřených portálů?

 • ČeskýPortál.eu nabízí katalog firem a ověřené inzeráty bez podvodných praktik, jak to dělají některé konkurenční servery. Nekrademe inzeráty a zastaralé mažeme. Nepotřebujeme si dokazovat svoji velikost statisíci nekvalitních inzerátů.
 • Veškeré inzeráty i firmy jsou před manuálně kontrolovány a tak se Vám nestane, že byste našli například automobily inzerované za 1 Kč. Ve skutečnosti za tuto cenu samozřejmě prodávány nejsou, ale je to cílený krok inzerenta, jak se dostat na přední pozice ve výpisu inzerátů a jen znepřehledňují katalog. Pokud to děláte, máte u nás smůlu.
 • Každý uživatel má možnost požádat o ověření důvěryhodnosti. Je mu poštovní cestou na udanou adresu odeslán klíč. Pokud jej obdrží, je poté viditelně označen jako důvěryhodný a Vy máte jistotu, že se nejedná o podvodníka a nehrozí zde žádné riziko. Toto opatření na jiném inzertním serveru nenaleznete.
 • Respektujeme Vaše soukromí. Vaše osobní údaje nikomu neprodáme ani je žádný jiný uživatel na tomto serveru neuvidí kompletní. Pokud dojde například při prodeji zboží/služby na inzerát k podvodu, tyto údaje ale máme k dispozici a můžeme tak snáze ochránit solidní uživatele a na podvodníky si došlápnout případně ve spolupráci s Policií ČR.
 • Jestliže na Vaše inzeráty reaguje přihlášený uživatel, můžete si jeho důvěryhodnost ověřit zobrazením jeho profilu, kde vidíte i komentáře ostatních uživatelů o jeho spolehlivosti. Stejně tak si samozřejmě můžete zobrazit profil inzerujícího.
 • K uživatelům i firemním zápisům můžete vkládat Vaše komentáře, postřehy a zkušenosti, které poté vidí i ostatní uživatelé.
 • Komentáře můžete vkládat přímo na profil každého uživatele (inzerenta), díky čemuž ostatní uživatelé mohou zjistit, jakým způsobem uživatel komunikuje, jestli je spolehlivý a jaké s ním mají zkušenosti ostatní uživatelé. Majitel profilu může samozřejmě na reakce ostatních uživatelů sám také reagovat, ale nemůže je mazat. Závadné komentáře je možné nahlásit.
 • Jeden uživatelský profil je možné používat pro veškeré služby i podstránky celého serveru ČeskýPortál.eu. Můžete si také bezplatně vytvořit firemní účet, přes který můžete navíc pod jediným účtem spravovat inzeráty, komentáře i Vaši firmu a máte tak opravdu dokonalý přehled.
 • Máte k dispozici elektronickou peněženku, kterou si můžete přednabít a poté veškeré zpoplatněné služby (i firemní s fakturou) hradit na serveru ČeskýPortál.eu z ní. Okamžitě, bez čekání.
 • U Vašeho profilu máte k dispozici veškeré údaje o probíhajících inzerátech, o prodaných inzerátech, Vašich firemních zápisech a v budoucnu nabídkách i poptávkách zboží, služeb i práce. Zkrátka máte vše na jednom místě ihned a kdykoliv „po ruce“.
 • Nepřeberné množství dalších kvalitativních faktorů, které ostatní servery nenabízí - zjistěte je při používání toho našeho :-)
Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.