ČeskýPortál.eu - Nápověda a podpora - český portál

Nápověda a podpora

Inzerce
Firmy
Odkazy
Celý portál

Nápověda a podpora

Jestliže zapomenete své přihlašovací jméno nebo heslo (nebo obojí), nic se neděje. O svůj uživatelský účet s případným nabitým kreditem se bát nemusíte, nepřijdete o něj!

Pokud jste zapoměli své přihlašovací údaje, vyplněním formuláře na této stránce Vám na registrovaný e-mail pošleme Vaše přihlašovací jméno a odkaz, přes který si můžete vytvořit heslo nové.

Zneužití se obávat nemusíte! Pokud někdo zadá do formuláře Vaši e-mailovou adresu, přijde Vám sice e-mail s odkazem pro změnu hesla, ale pokud na odkaz nekliknete, žádná změna se neprovede. Platnost doručeného odkazu pro vygenerování nového hesla je 48 hodin.

Pokud máte s obnovením hesla jakékoliv problémy, napište nám na e-mail podpora@ceskyportal.eu

Zapomenuté přihlašovací údaje

Nápověda a podpora | Obchodní podmínky | O portálu | Tvorba webových stránek a e-shopů | Srovnání cen zboží | Tisknout stránku
Inzerce zdarma, firmy, katalog firem i bazar, rejstřík firem © 2011-2017 ČeskýPortál.eu

Inzerce zdarma i bazar, on-line bazar, inzeráty, bezplatná inzerce, anonce, recenze, hodnocení, firmy, katalog firem, registr firem, služby, české firmy, český portál.
Provozovatel serveru ČeskýPortál.eu nezodpovídá za obsah uveřejněných inzerátů, firemních zápisů, zboží ani za další obsah vložený uživateli serveru.